Link :: 13.04.2005 :: 22:35
We wtorek miałem sie spotkać z bardzo fajną dziwczyną którą poznałem na gg. Jednak do naszego spotkania nie doszło ponieważ ona się źle czuła i pojechała do szpitala. Zrobiło mi sie wtedy bardzo smutno ale poprawiła mi dzisiaj humor rozmawiając ze mną na gg. Mam spotkać się z nią za tydzień. Mam nadzieje że jej nic niebędzie bo ona jest bardzo fajna
Komentuj(1)


Link :: 14.04.2005 :: 21:12
Dzisiejszy dzień był jak prawie każdy czyli....nudy. Dzisiaj uśfiadomiłem sobie że chyba sie zabujałem. Ciągle myśle o jednej dziewczynie: w budzie, w domu, na dworze. Jest bardzo fajna, ładna i wogóle jest super. Codziennie gadam z nią na gg bo chce utrzymać nasze stosunki i niedługo sie z nią spotkać. Szczególne pozdro dla Niej (ta osoba wie o kogo chodzi).
Komentuj(1)


Link :: 15.04.2005 :: 21:47
Dzisiejszy dzień był dla mnie pechowy. Podczas grania w piłę źle uderzyłem w piłke i ........ trach. Leżę, straszny ból. Zchodzę z boiska a potem ide do domu. Następnie jade do szpitala na prześwietlenie. Po drodze noga mispuchła jak bania. Naszczęście okazało sie ze to tylko zwichnięcie. Przez 2-4 dni w domu
Komentuj(1)


Link :: 19.04.2005 :: 09:37
Przez kilka ostatnich dni niepisałem bo niemiałem o czym. Ciąge siedze w domu i sie nudze. Ostatniej nocy śniło mi sie że spotkałem sie z dziewczyną z którą miałem sie spotkać, szkoda że sie z niego obudziłem.Ten sen był super, gdyby tak było napraffde. Bardzo za nią tęsknie. Pozdro dla wszystkich którzy czytają mojego bloga
Komentuj(1)


Link :: 20.04.2005 :: 21:52
Dzisiaj pierwszy dzień w tym tygodniu byłem w budzie. Straszne nudy. Jestem smutny bo moja przyjaciółka jes smutna a jak ona jes to ja tesh. A miało być tak pięknie. Pooooooozddroffko dla niej i :*
Komentuj(1)


Link :: 22.04.2005 :: 23:24
Przez kilka ostatnich dni niepisałem bo miałem coś z netem. ale i tak nic sie niedzialo. W budzie jak zwykle nudy. Niestety coś mi sie psuje z internetem. Wielkie pozdro dla: Jagi, Marka, Oli.
Komentuj(1)


Link :: 23.04.2005 :: 21:00
Dzisiejsza sobótka była jak każda. Rano u kuzynek byłem potem posprzątałem pokój i wyszłem nadwór. I tak minoł mi dzonek aż do wieczora. A wieczorkiem oczywiście na kompie. Pozdro dla Jagi i Oli
Komentuj(1)


Link :: 26.04.2005 :: 10:19
W niedziele razem z rodzicami byłem w Poznaniu. Najpierw pojechaliśmy na giełde samochodową. Tam widziałem super bryki. Potem mi sie poszczęściło i poszliśmy oglądać wyścigi ścigaczów. Pierwszy raz widziałem jak sie ścigali na żywo. Potem pochodziliśmy po sklepach. Ogólnie było super. Pozdro dla Jagi i Olci



Komentuj(1)


Link :: 26.04.2005 :: 10:22
Wczorajszy poniedziałek nie był złym dzniem. Na 8 do budy tylko do 11,40 czyli 4 lekcje. Potem do domu na kompa. Gdzieś o 3 na dwór do 6 a potem znowu na kompie. Jutro bedzie jeszcze lepiej bo nieidziemy do budy :]. Pozdroffka
Komentuj(3)


Link :: 28.04.2005 :: 17:54
Dzisiejszy czwartek był doosyć dobrym dniem. Na 8 do budy i polski czyli luuuuzz. Potem w-f tesh luz. Potem muza to jush zupełnie luzz. A potem hipa czyli stress żeby niepytała. Potem jush luzz bo matma wypadła. Dobrze by bylo gdyby mnie znowu alergia niezłapała. Ale ogólnie dobry dzionek. Jutro sprawdzian z bioli. Napeffno jak zwykle bedzie trudny. Jutro mam spotkanie z moją nową przjaciółką. Pozdro ogólnie dla wszystkich ale w szczególności dla JaGi.
Komentuj(2)


Link :: 29.04.2005 :: 16:27
Dzisiejszy dzień jak wczorajszy przesiedziałem w domku. Tylko że dzisiaj niebyłem w buudzie. Ale za to niespotkałem sie z moją przyjaciółką. A tyle czasu czekałem na to spotkanie. pozdroffko dla niej
Komentuj(0)


Link :: 29.04.2005 :: 16:28
Dzisiejszy dzień jak wczorajszy przesiedziałem w domku. Tylko że dzisiaj niebyłem w buudzie. Ale za to niespotkałem sie z moją przyjaciółką. A tyle czasu czekałem na to spotkanie. pozdroffko dla niej
Komentuj(1)


[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

link1
link2
link3

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik